Hakkımızda

Anitta Endüstriyel Ambalaj oluklu mukavva , ahşap, plastik ,metal vb ambalaj malzemeleri kullanarak ihtiyaçlarınız doğrultusunda geliştirdiği ambalaj tasarımları ile toplam lojistik maliyetlerinizi ve ambalajdan kaynaklanan çevresel etkilerinizi azaltmak üzere kurulmuş tamamı ile yerli kaynaklar kullanarak üretim ve servis hizmetleri sunan endüstriyel ambalaj mühendislik ve imalat faaliyetleri yapmaktadır. Mevcut pazar ortamında işletmeler üretmiş oldukları ürünlerin satış fiyatlarına zam yaparak ticari varlıklarını sürdüremeyeceklerini , asıl karlılık ve büyümenin giderleriniz üzerinde sürekli şekilde yapılan yenilikler ve iyileştirmeler sonucunda elde edilebileceği konusunda hemfikirdir. Toplam Lojistik giderleriniz de maliyet tasarrufu sağlayacak alternatif ambalaj ve paketleme sistemleri konusunda uzman olan Anitta bu alanda 20 yıl üzerindeki deneyim ve tecrübesi ile müşterilerinin kalite beklentilerine ve uluslararası ambalaj standartlarına uygun (ISPM15,PIPIS,MIL,ROHAS,ASTM,ELN,FEFCO,etc) ambalajlar üretmektedir.

ANİTTA AMBALAJ

Sürdürülebilir ve Güvenilir Ambalaj Çözümleri

Anitta Endüstriyel Ambalaj, müşteri memnuniyetini temel ilke olarak benimseyerek, özelleştirilmiş ambalaj çözümleri sunmaya devam etmektedir. Anitta, farklı ambalaj malzemelerini kullanarak geliştirdiği tasarımlarla lojistik maliyetlerinizi minimize etmenize ve çevresel etkileri azaltmanıza yardımcı olur.

Günümüzde, işletmelerin sürdürülebilirliği artık sadece fiyat artışlarına dayanmamaktadır. Anitta, işletmelerin karlılığını ve büyümesini, sürekli gelişen ve iyileşen bir ambalaj stratejisiyle elde edebileceğine inanır. Firma, müşterilerine maliyet tasarrufu sağlayacak alternatif ambalaj ve paketleme çözümleri sunarak bu hedefe ulaşmalarına katkıda bulunur.

Anitta'nın sektörde 20 yılı aşkın deneyimi, müşteri beklentilerine uygun çözümler üretme konusundaki yetkinliğini ortaya koymaktadır. Firmanın uluslararası ambalaj standartlarına tam uyumluluğu, müşterilere güvenilir ve kaliteli ambalajlar sunma konusundaki kararlılığını gösterir.

Misyonumuz, müşterilerimizin önceliklerine odaklanarak, yenilikçi, sürdürülebilir ve kaliteli ambalaj çözümleri sunarak güvenilir bir iş ortağı olmayı hedeflemektir.
Stratejilerimiz, yerinde gözlem ve problem tespiti ile başlayarak, tasarım ve analiz çalışmalarını içerir ve sonuç olarak müşterilerimize özel maliyet ve tekliflendirme süreçlerini kapsar.
Müşterilerimiz yararına olan her türlü uygulama bizim için önceliklidir. Müşterilerimiz tarafından yazılı bir yönlendirme olmadığı sürece ambalaj sepesifikasyonları, teknik ve mali değerleri bizim için gizlilik kapsamındadır.

Anitta Ambalaj, sadece işletmelerin ihtiyaçlarına odaklanmakla kalmaz, aynı zamanda çevresel sorumluluklarını da önemser. Ambalaj malzemelerinin seçiminde çevresel etkileri en aza indirmeye özen gösterir ve sürdürülebilir ambalaj çözümleri sunarak işletmelerin çevresel etkilerini azaltmalarına yardımcı olur. Anitta Endüstriyel Ambalaj, müşteri memnuniyetini gözeterek sektördeki lider konumunu sürdürmeyi amaçlar. Firma, müşterilere özel çözümler sunarken aynı zamanda çevresel sürdürülebilirlik ilkesine bağlı kalarak işletmelerin rekabet avantajlarını artırmalarına destek olur. Sonuç olarak, Anitta Endüstriyel Ambalaj, müşteri odaklı yaklaşımı, deneyimli ekibi ve çevre dostu ambalaj çözümleri ile sektörde güvenilir bir iş ortağı olarak öne çıkmaktadır.

ANİTTA AMBALAJ TASARIM PAKETLEME

Bizden teklif almadan karar vermenizi önermiyoruz.